Logo
Batavia str 3, Bloubergstrand - Tel nr: 021 554 1290 - Faks nr: 086 591 5147 - E-pos: ngkblouberg@mweb.co.za

Tuis Wie is Ons? Erediens Bedienings Jeug Groepe Aktueel Kontak

Ngk Bloubergstrand

LERAARS

Ds Marthinus Britz
Sel: 082 603 5508
e-pos: thinus@ngkbloubergstrand.co.za

Ds Elmarie Dercksen
Sel: 083 276 4944
e-pos: elmarie@ngkbloubergstrand.co.za

Ds Marietjie Steyn
Sel: 083 461 1220
e-pos: marietjie@ngkbloubergstrand.co.za

KERKKANTOOR   

Tel: 021 554 1290
Faks: 086 591 5147

Bataviastraat 3, Bloubergstrand, 7441
Posbus 17, Bloubergstrand, 7436

Kantoorure: Ma – Vr:  08h30 tot 12h30

Lienie Watkins (Administratiewe Beampte)
e-pos: ngkblouberg@mweb.co.za

Franselene Krause (Kommunikasie Beampte)
e-pos: kommunikasie@ngkbloubergstrand.co.za

KOSTER

Riaan Jonker
Tel: 083 788 1105
e-pos: jonker.riaan183@gmail.com

ORRELISTE

Danelle Schwartz
Tel: 021 554 1426 / 083 603 0509
e-pos: danelle99@icloud.com

MAATSKAPLIKE WERKER

Thamar Jacobs
Tel: 021 554 3268
Kantoorure: Ma – Vr: 08h30 tot 13h00
e-pos: thamar@ngkbloubergstrand.co.za


KASSIER

Esti Sharp
Tel: 021 522 6450/ 083 260 3715
e-pos: EstiS@lipco.co.za

 

 

BANKBESONDERHEDE

NG Kerk Bloubergstrand
ABSA Tableview
Rek nr: 327 014 0539
Takkode: 334409

LIDMAATSKAP

Is u nuut in ons area en wil graag by ons gemeente inskakel? Kontak gerus die kerkkantoor by 021 554 1290. Laai die vorm af, voltooi en stuur aan Lienie by ngkblouberg@mweb.co.za of faks 086 591 5147.

Lidmaatskapvorm