Bedieningsspan

image

Elmarie Dercksen

Leraar

083 276 4944 / elmarie@ngkbloubergstrand.co.za

lees meer
image

Thinus Britz

Leraar

082 603 5508 / thinus@ngkbloubergstrand.co.za

lees meer


image

Marietjie Steyn

Leraar

083 461 1220 / marietjie@ngkbloubergstrand.co.za

lees meer
image

Lienie & Franselene

Admin (Skriba) & Kommunikasie Beamptes

021 554 1290 / ngkblouberg@mweb.co.za

lees meer


image

Thamar Jacobs

Maatskaplike Werker

021 554 3268 / thamar@ngkbloubergstrand.co.za

lees meer
image

Niel Steyn

Gemeenskapsontwikkeling (in samewerking met NGK Table View)

084 688 1080 / niel@echoyouth.co.za

lees meer


image

Danelle Schwartz

Orrelis

083 603 0509 / danelle99@icloud.com

image

Riaan Jonker

Koster

083 788 1105



image

Amanda & Lukas

Skoonmaak & Tuin

Amanda sorg weekliks dat alles mooi skoon en netjies in die kerk en saal is terwyl Lukas sorg dat die tuin in stand gehou word. Albei se passie vir ons kerk kan deur hul werk gesien word!